tel. +48 71 333 22 40

Nasze produkty / Urządzenia do produkcji big-bagów / Maszyny do formowania wkładek do big-bagów

Zgrzewarki do wkładek do worków jednozawiesiowych


Grupa maszyn pozwalająca na formowanie wkładek do worków jednozawiesiowych. W procesie produkcji folia jest odwijana z roli w układzie wejściowym, następnie naprężana przy pomocy wałków pływających. Kolejnym etapem procesu jest zgrzanie górnej sekcji folii tworzącej lej zaspowy wkładki oraz jej uszy.


Zgrzewarki do wkładek do worków czterozawiesiowych


Grupa maszyn pozwalająca na formowanie wkładek do worków czterozawiesiowych. W procesie produkcji folia jest odwijana z roli w układzie wejściowym. Kolejnym etapem jest zgrzewanie boczne wkładki, wykonywane przy pomocy zgrzewu impulsowego. Po zgrzaniu boków folii jest ona naprężana przy pomocy wałków pływających.


Zgrzewarki do wkładek aluminiowych do worków czterozawiesiowych


Grupa maszyn pozwalająca na formowanie wkładek aluminiowych do worków czterozawiesiowych. Proces zgrzewania wkładki na tych maszynach jest zbliżony do procesu formowania wkładki standardowej, wykonanej z folii polietylenowej. Maszyny różni jednak sekcja początkowa. W maszynie do formowania wkładek aluminiowych początek procesu stanowi uformowanie zamkniętej bryły wkładki z czterech taśm folii aluminiowej.