tel. +48 71 333 22 40

Nasze produkty / Urządzenia do produkcji big-bagów

Maszyny do przygotowania tkaniny do produkcji


Przed rozpoczęciem produkcji big-bagów konieczne jest odpowiednie przygotowanie tkaniny do użycia na następnych urządzeniach, na przykład przewinięcie jej na mniejsze role lub obszycie jej brzegów.


Przecinarki do tkanin


Maszyny pozwalające na cięcie tkanin na odcinki, z których konstruowane są big-bagi oraz na przygotowywanie pozostałych elementów konstrukcyjnych, takich jak dna, szczyty czy stabilizatory worków.


Maszyny do formowania wkładek do big-bagów


Grupa maszyn pozwalających na zgrzewanie wkładek polietylenowych wkładanych do big-bagów w celu zabezpieczenia produktów znajdujących się w jego wnętrzu. Maszyny pozwalają na formowanie wkładek zarówno do worków jedno-, jak i czterozawiesiowych. Oprócz maszyn do formowania wkładek z polietylenu dostępny jest również model maszyny pozwalającej na formowanie wkładek z folii aluminiowej.


Maszyny do wprowadzania wkładów foliowych


Coraz większa ilość klientów wymaga dostaw big-bagów z wkładką foliową. Dlatego też została opracowana grupa maszyn pozwalających na zautomatyzowanie procesu jej umieszczania we wnętrzu worka kontenerowego.


Maszyny uzupełniające


Grupa dodatkowych urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji big-bagów.


Prasy hydrauliczne


Zakończeniem procesu produkcji big-bagów jest ich spakowanie i przygotowanie do wysyłki. W zależności od typu worków i oczekiwań klienta końcowego worki mogą być pakowane na paletach bądź w postaci bel.


Maszyny do testowania komponentów big-bagów


Grupa maszyn przeznaczonych do testowania big-bagów i ich komponentów, dla zapewnienia ich wytrzymałości przy transporcie produktów masowych.