tel. +48 71 333 22 40

Nasze produkty / Etykieciarki / Półautomatyczne urządzenia etykietujące

Stołowy podajnik etykiet


Jest to łatwy w obsłudze, półautomatyczny podajnik etykiet samoprzylepnych z roli, z powodzeniem stosowany w różnych gałęziach przemysłu. Podajnik dostępny jest w dwóch szerokościach: - do 100 mm - do 200 mm Uchwyt roli etykiet można dostosować do każdego typu wewnętrznego rdzenia roli etykiet. W urządzeniu mogą być wykorzystywane role etykiet o średnicy zewnętrznej do 300 mm.


Przewijarka etykiet samoprzylepnych


Przewijarka etykiet samoprzylepnych została zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących niedrogiego, solidnego rozwiązania pozwalającego na odliczanie zadanej ilości etykiet samoprzylepnych, kontrolowanie dostaw etykiet oraz ewentualny dodatkowy zadruk etykiet.


Półautomatyczna etykieciarka Eme SO2120 (opakowania okrągłe, owalne, etykiety plombowe)


Półautomatyczna etykieciarka do opakowań okrągłych, model Eme została zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących niedrogich rozwiązań pozwalających na wsparcie procesu etykietowania, z zachowaniem jego wysokiej dokładności.


Półautomatyczny aplikator banderol (etykiet akcyzowych)


Półautomatyczny aplikator banderol akcyzowych na zimny klej został zaprojektowany pod kątem naklejania etykiet akcyzowych, zarówno w układzie L, jak i w układzie U.


    12