tel. +48 71 333 22 40

O nas

Firma Flexico sp. z o.o. powstała w 1992 roku, gdy tworzyło się w Polsce środowisko producentów kontenerów elastycznych (ang. flexible containers, big-bags, bulk-bags, FIBCs).


Przez kolejne lata firma realizowała dostawy tych opakowań w kraju i zagranicą, uczestniczyła w sprzedaży tkanin i innych surowców, jak również wyposażenia zakładów w urządzenia niezbędne do produkcji kontenerów elastycznych.

Firma miała możliwość nawiązania rozległych kontaktów zagranicznych z wiodącymi w tej branży przedsiębiorstwami. Lista odbiorców firmy obejmuje producentów z USA, Meksyku, Indii, Bliskiego Wschodu, kilku krajów europejskich oraz prawie wszystkich wytwórców krajowych.

 

Wszelkie potrzeby inwestycyjne naszych klientów, dotyczące urządzeń do produkcji kontenerów elastycznych, ich komponentów, a także sprzętu niezbędnego do ich testowania mogą zostać zaspokojone propozycjami dostaw dostosowanymi do ich możliwości finansowych.

 

W ostatnich latach firma poszerzyła asortyment oferowanych produktów o urządzenia do zaszywania worków - przenośne i stacjonarne, a także wytłaczarki i zgrzewarki do folii PE i PP oraz linie do regranulacji folii PE.