tel. +48 71 333 22 40

Nasze produkty / Części zamienne i materiały eksploatacyjne

Części zamienne do maszyn szwalniczych


W stałej ofercie naszej firmy znajdują się części zamienne do oferowanych przez nas maszyn szwalniczych i zaszywarek do worków. Podstawowe, najszybciej zużywające się elementy są dostępne z naszego magazynu we Wrocławiu, do natychmiastowej dostawy; pozostałe mogą zostać sprowadzone w ciągu 3-4 dni roboczych.


Nici do zaszywarek i uszczelniacze


W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również nici do zaszywarek i maszyn szwalniczych. Nici, które oferujemy są przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością. W naszej podstawowej ofercie znajdziecie Państwo nici wiskozowe, polipropylenowe i poliestrowe w motkach 200 gr., 1000 gr., 2500 gr., 4500 gr. i 7500 gr. Reprezentowany przez nas niemiecki producent, może przygotować na Państwa życzenie motki nici o innym niż standardowy skręcie czy wadze.


Taśma krepowa do zaszywarek i maszyn zaszywających


Użycie taśmy krepowej to kolejny sposób na zabezpieczenie miejsca szycia worka przed przedostaniem się wilgoci do jego wnętrza. Stosuje się ją najczęściej do wzmacniania oraz uszczelniania zamknięcia worków zawierających zboża, warzywa, mąki oraz wszelkiego rodzaju produktów sypkich.